Yasal Uyarı

Sayın ziyaretçi;
Bu internet sitesinde bulunan her türlü bilgi ve materyal Egüz Hukuk Bürosu tarafından bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Burada bulunan hiçbir bilgi, hukuki tavsiye niteliğinde değildir. Egüz Hukuk Bürosu internet sitesinde yer alan görüş, bilgi ve belgelere bağlı olarak, hiçbir profesyonel hukuki ve/ veya resmi destek alınmaksızın işlem yapılmasını tavsiye edilmemektedir. Bu sitede yer alan görüşler, sadece bilgi verme maksatlı olduğundan ve her kişi, kurum, kuruluş, devlet veya devletlerin hukuki ve fiili pozisyonları farklılık arz edeceğinden, tek başına bir anlam ifade etmez. Sitedeki bilgilere bağlı hukuki durumları olanların bir hukukçu ile irtibata geçmeleri ve kendi fiili durumlarını bir hukukçu ile tartışmaları önerilir.
Egüz Hukuk Bürosu internet sitesinin ziyaret edilmesi, herhangi bir bilginin indirilmesi ve e-mail yolu ile tarafımıza her türlü bilginin gönderilmesi aşağıda yer alan kurallara tabidir.
Ziyaret ve Kullanım Kuralları
1. Bu site, reklam veya iş geliştirme ve benzeri amaçlar ile kullanılamaz. Bu internet sitesine giren ziyaretçiler, Ziyaret ve Kullanım Kuralları koşullarına uymayı taahhüt eder.
2. Sitede bulunan bilgiler; Avukatlık Meslek İlkeleri’ne, Türkiye Barolar Birliği’nce hazırlanan Reklam Yasağı Yönetmeliği’ne ve Avrupa Birliği Avukatlık Meslek Kuralları’na uygun olarak hazırlanmıştır
3. Bu internet sitesindeki tüm dosya ve bilgiler; Egüz Hukuk Bürosu'na aittir. Bu internet sitesinde bulunan yazılı materyal ve bilgi ve Büro logosuna ilişkin fikri haklar Büroya ait olup, Egüz Hukuk Bürosu ortaklarından yazılı onay olmadıkça kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve kullanılamaz.
4. Siteye bağlantı oluşturmak, site sahibinin yazılı izni olmakdıkça yasal değildir.
5. Site tamamen bilgilendirme amacına yönelik olup, site aracılığı ile tarafımıza gönderilen bilgi, belge ve talepler avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmaz.
6. Bu internet sitesinde bulunan bilgilerin tamamı sadece kişisel ve gayri ticari amaçlarla dağıtılmaktadır. Ziyaretçiler bilgilerin yanlış olduğunu veya kendilerinin bu bilgiler sebebiyle bir zarara uğradıklarını iddia edemezler. Egüz Hukuk Bürosu, bu internet sitesinde sunulan bilginin içeriği ya da ziyaretçilerin bu internet sitesine dayanarak gerçekleştirdiği hareketlerden sorumluluk kabul etmemektedir.
7. Bu web sitesinin herhangi bir zamanda güncellenmesi değiştirilmesi ve kapatılması ile ilgili her hakkı saklı olup Egüz Hukuk Bürosu'na aittir.
8. Döküman ve dosyalar üzerinde web sitesine yerleştirilmeden önce virüs taraması yapılmakta ancak bu web sitesinden yüklenecek döküman ve dosyaların virüs korumalı olacağı garanti edilmemektedir. Egüz Hukuk Bürosu bu durumdan kaynaklanacak herhangi bir zarar ve kayıpla ilgili sorumluluk kabul etmemektedir.

Türkiye Barolar Birliği’nin Reklam Yasağı Yönetmeliği’nin 9.maddesinde belirtilen, "Teknolojinin ve bilimin olanak tanıdığı her tür ortamda, avukatlık mesleğinin onur ve kurallarına, avukatlık ünvanının gerektirdiği saygı ve güvene, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenen "Avukatlık Meslek Kuralları"na aykırı olmayacak şekilde kendisini ifade etme hakkına sahiptir." ilkesine dayanılarak hazırlanmıştır.